operátor výroby, veselí nad lužnicí

kontakt
eva hančlová - 778 751 900, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
veselí nad lužnicí, jihočeský kraj
obor
Prodej a obchod
referenční číslo
/11/04/2018/RV - 275
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Popis pozice

Práce ve výrobě – mzda od 18 700 Kč/měsíc, 4 dny práce a 4 dny volna

Chcete pracovat pro zaměstnavatele, který ocení vaši pracovitost a zručnost?

Pracujte pro výrobce pamlsků pro vaše zvířecí miláčky, pracujte pro společnost Propesko ve Veselí nad Lužnicí.

Směny 4 dny v týdnu a 4 dny volna.

Vyděláte si 18 700 až 22 000 Kč a k tomu dostanete stravenky - 150 Kč za každou směnu!

Náborový příspěvek 15 000,- Kč.

Bydlíte daleko? Máme pro vás svozovou dopravu na trase Tábor - Veselí nad Lužnicí.

Tak neváhejte a volejte 778 751 900.

Doporučte nám známého a získejte navíc odměnu 5 000 Kč za každého z nich!

Co vás v práci čeká?

- obsluha výrobní linky a manipulační práce

- kontrola správného chodu výrobní linky

- kompletace a balení výrobků do krabic

Nabízíme

Co s námi získáte?

Základní nástupní mzdu 18 700 Kč/měsíc a možnost dalšího navýšení v krátké době

+ 10% bonus navíc

+ zákonné i nadstandardní příplatky

+ stravenky v hodnotě 150 Kč za každou odpracovanou směnu

+ možnost využít svozovou dopravu do práce a z práce ZDARMA, a to z těchto zastávek: Tábor – Planá nad Lužnicí – Soběslav – Veselí nad Lužnicí

+ práci v pohodovém kolektivu

Profil ideálního kandidáta

Koho hledáme?

Zodpovědné pracovníky starší 18 let ochotné pracovat na směny. Předchozí zkušenosti nejsou potřeba, rádi vás vše naučíme.