operátoři výroby, skladníci, brno

kontakt
markéta rejmontová - 778743772, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
brno, jihomoravský kraj
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/2/01/2019/MR - t-639
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Hledáte práci v Brně a okolí? My ji pro vás máme. Právě teď nabíráme operátory výroby a skladníky do několika výrobních závodů. Stačí si vybrat. Ozvěte se nám.

co vám nabídneme

operátor Slatina

-manipulace s cívkami, práce se stroji

-nepřetržitý provoz

-mzda po ZD 24 700 Kč

montážní pracovník Černá Hora

-výroba hliníkových konstrukcí, kompletace dle technické dokumentace, balení hotových výrobků

-jednosměnný provoz

-mzda 20 000 – 25 000 Kč

skladník Modřice

naskladňování a vyskladňování zboží, výdej zboží zákazníkům, práce se čtečkou/ručním scannerem

-průměrná mzda 25 000 Kč

operátor výroby Modřice - nástup přímo do kmene

-kompletace výrobků a jejich montáž

-3 směnný provoz (ranní, odpolední, noční)

-mzda 23000-26000 Kč/měsíc

operátor výroby Brno-Slatina - nástup přímo do kmene

-servis spotřební elektroniky

-1 směnný provoz (07:00-15:45)

-mzda cca 20000 Kč/měsíc

skladník Šlapanice

-naskladňování a vyskladňování zboží

-7:00 - 15:30h

-8:00 - 16:30h

-9:45 - 18:15h

-průměrná mzda 21 800 Kč / po ZD 23 000 Kč + bonusy

co od vás očekáváme

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.