operátor/ka finální montáže/kontroly, ostrava

kontakt
lucie fukalová - 770147132, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
ostrava, moravskoslezský kraj
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/54/05/2020/LF - t-2122

popis pracovní pozice

Hledáte v této době práci, a je to téměř nemožné ? My neustále rozšiřujeme naše týmy na oddělení kontroly kvality a finální montáže, a proto rádi přijmeme nové zaměstnance. Pozice není fyzicky náročná, vyžaduje ale manuální zručnost, vysokou míru pečlivosti, preciznosti a dobrý zrak. A co je na tom nejlepší ? Je vhodná především pro ženy!

Co bude Vaší náplní práce?

  • kontrola hotových výrobků (měření, oční kontrola...)
  • dokončovací montážní práce (doplnění šroubků, kompletace hotových dílů)
  • balení hotových výrobků
  • tisk etiket, jednoduché vyplňování průvodních listů, záznamů o zjištěných závadách apod.

Pozice není stereotypní, naopak vyžaduje soustředění, pečlivost ...

co vám nabídneme

  • základní mzdu 18.000 Kč
  • bonusy
  • navýšení mzdy IHNED po zapracování
  • nadstandardní příplatky za práci přesčas
  • 25 dní dovolené

co od vás očekáváme

  • ochotu pracovat ve 3 směnném provozu ( ranní, odpolední, noční, - co týden )
  • zodpovědnost
  • manuální zručnost
  • pečlivost

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.