operátor/ka kontroly kvality, rychnov n/k (26 000 - 30 000 kč/měs.), rychnov nad kněžnou

kontakt
martina tučková - 778764668, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
rychnov nad kněžnou, královéhradecký kraj
obor
Kvalita a kontrola jakosti
referenční číslo
/12/07/2018/MT - t-611
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Příležitost pro Vás!

Hledáme pracovníky na pozici Operátor/ka kontroly kvality do výrobní automotive společnosti v Lipovce u Rychnova nad Kněžnou.

Nabízíme mzdu 26 000 – 30 000 Kč /měs.

Dále dovolenou navíc, stravenky, příspěvek na dopravu, vánoční, velikonoční bonusy a bonusy na dovolenou.

Je to přesně to, co hledáte? Dej nám o sobě vědět.

Nemáte zatím zkušenosti s kontrolou kvality, nevadí, ukážeme Vám výrobu a poté vše naučíme. Práce je svoji povahou vhodnější pro ženy.

Co Vás čeká:

·        vstupní a výstupní kontrola nárazníků

·        vizuální kontrola lakových vad

·        vyleštění finálního výrobku

·        práce v čistém prostředí

Co Vám nabídneme

·        měsíční mzdu 26 000 – 30 000 Kč měsíčně hrubého

·        práci v menším kolektivu

·        bonusy, odměny, stravenky, příspěvek na dojíždění a další

Co od vás očekáváme

·        dobrý zrak

·        zkušenost s prací na směny a ve výrobě výhodou, ne podmínkou

·        ochotu pracovat na tři směny

Pro více informací mě kontaktujte na tel 778 76 46 68 nebo na mailu martina.tuckova@randstad.cz

Jak se přihlásit

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.