operátor/ka výrobní linky, až 29 000 kč, pouze všední dny, svozy zdarma, žebrák

kontakt
lenka masarechová - 778 703 874, randstad hr solutions
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
žebrák, středočeský kraj
obor
Strojírenství
referenční číslo
/79/04/2018/RM - t-1144

popis pracovní pozice

Hledáte práci ve Středočeském kraji a chtěli byste se uplatnit u stabilní společnosti, která je pravidelným výhercem soutěže Zaměstnavatel Regionu? Tak právě takovou pro Vás máme. Do společnosti zabývající se produkcí klimatizací do vozidel hledáme právě Vás. Vyhovuje Vám více práce pouze na všední dny a potřebujete volné víkendy? Pak se přihlaste a užijte si měsíční mzdu až 29 000 Kč, svozy zdarma a další benefity.

Co Vás v práci čeká:

  • manipulace se součástkami, kontrola jednotlivých komponentů, jejich kompletace
  • spolupráce s ostatními odděleními závodu

co vám nabídneme

• měsíční mzdu až 29 000 Kč (s přesčasy až 35 000 Kč)

• nadstandardní dovolenou 25 dní + 5 dní relax volna

• zajištěné stravování v závodní jídelně za výhodnou cenu 25 Kč

• možnost kariérního růstu na pozici skladníka, údržbáře, popř. mistra

• zázemí stabilní mezinárodní společnosti

• dlouhodobou spolupráci

• doprava zdarma z/do závodu v Žebráku přes tyto trasy:

LINKA A: Beroun - Králův Dvůr – Levín – Zdice – Bavoryně – Chlustina

LINKA B: Příbram – Trhové Dušníky – Hluboš - Dominikánské Paseky – Čenkov – Jince – Rejkovice – Felbabka – Rpety – Podluhy – Hořovice

LINKA C: Kařez – Cekov – Sirá – Plískov – Švabín – Zbiroh – Týček – Cerhovice – Újezd – Záluží

LINKA D: Strašice – Cheznovice – Olešná – Zaječov – Komárov – Osek – Hořovice – Tlustice

LINKA E: Tmaň – Chodouň – Libomyšl – Neumětely – Lochovice – Hořovice – Tíhava – Praskolesy – Sedlec

LINKA H: Kublov – Broumy – Březová – Hředle – Bzová – Točník

co od vás očekáváme

• manuální zručnost

• odpovědnost, aktivní přístup k práci

• ochotu pracovat v třísměnném provozu (osmihodinové směny)

• zkušenosti z obdobné pozice výhodou, nikoliv podmínkou

• dobrý zdravotní stav (bez alergií a poruch pohybového aparátu)

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.