operátor/ka výrobní linky žebrák - navýšení základního platu

kontakt
renata marešová - 602217171, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
žebrák, středočeský kraj
obor
Strojírenství
referenční číslo
/79/04/2018/RM - 94
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Popis pozice

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výrobou klimatizací do vozidel v průmyslové oblasti Žebrák - spol. Valeo Výměníky tepla k.s., hledáme kandidáty/tky na pozici: OPERÁTOR/KA VÝROBNÍ LINKY

• manipulace se součástkami, kontrola jednotlivých komponentů, jejich kompletace

• spolupráce s ostatními odděleními závodu

Nabízíme

• navýšení základního platu

• zázemí stabilní mezinárodní společnosti

• odměny k základnímu platu, příplatky za směnnost

• dovolenou navíc

• dlouhodobou spolupráci

• zajištěné stravování v závodní jídelně + příspěvek na stravování

• možnost kariérního růstu

• ZDARMA doprava ze/do závodu v Žebráku přes tyto trasy:

LINKA A: Beroun - Králův Dvůr – Levín – Zdice – Bavoryně – Chlustina

LINKA B: Příbram – Trhové Dušníky – Hluboš - Dominikánské Paseky – Čenkov – Jince – Rejkovice – Felbabka – Rpety – Podluhy – Hořovice

LINKA C: Kařez – Cekov – Sirá – Plískov – Švabín – Zbiroh – Týček – Cerhovice – Újezd – Záluží

LINKA D: Strašice – Cheznovice – Olešná – Zaječov – Komárov – Osek – Hořovice – Tlustice

LINKA E: Tmaň – Chodouň – Libomyšl – Neumětely – Lochovice – Hořovice – Tíhava – Praskolesy – Sedlec

LINKA H: Kublov – Broumy – Březová – Hředle – Bzová – Točník

Profil ideálního kandidáta

• manuální zručnost

• odpovědnost, aktivní přístup k práci

• ochotu pracovat v 3-směnném provozu ( 8 hod.)

• zkušenosti z obdobné pozice výhodou

• dobrý zdravotní stav (bez alergií a poruch pohybového aparátu)