operátor/ka výrobní linky žebrák - svoz zdarma

kontakt
renata marešová - 602217171, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
žebrák, středočeský kraj
obor
Strojírenství
referenční číslo
/79/04/2018/RM - t-1144

popis pracovní pozice

Hledáte si novou práci ve výrobě? Vyhovuje Vám práce ve třísměnném provozu? Máte zájem začít pracovat co nejdříve? Pak hledáme právě Vás! Vše potřebné Vás rádi naučíme, navíc na Vás čeká až 30 dní dovolené a doprava do práce zcela zdarma!

Náplň práce:

• manipulace se součástkami, kontrola jednotlivých komponentů, jejich kompletace

• spolupráce s ostatními odděleními závodu

co vám nabídneme

• navýšení základního platu na 22 tis.

• odměny k základnímu platu do 5 tis. + příplatky za směnnost ( 10 Kč/ 1 hod. odpolední, 16 Kč / 1 hod noční )

• nadstandardní dovolená 25 dní + 5 dní relax volna

• zajištěné stravování v závodní jídelně za výhodnou cenu 25 Kč za kompletní jídlo

• možnost kariérního růstu na pozici skladníka, údržbáře popř. mistra

• zázemí stabilní mezinárodní společnosti

• dlouhodobou spolupráci

• ZDARMA doprava ze/do závodu v Žebráku přes tyto trasy:

LINKA A: Beroun - Králův Dvůr – Levín – Zdice – Bavoryně – Chlustina

LINKA B: Příbram – Trhové Dušníky – Hluboš - Dominikánské Paseky – Čenkov – Jince – Rejkovice – Felbabka – Rpety – Podluhy – Hořovice

LINKA C: Kařez – Cekov – Sirá – Plískov – Švabín – Zbiroh – Týček – Cerhovice – Újezd – Záluží

LINKA D: Strašice – Cheznovice – Olešná – Zaječov – Komárov – Osek – Hořovice – Tlustice

LINKA E: Tmaň – Chodouň – Libomyšl – Neumětely – Lochovice – Hořovice – Tíhava – Praskolesy – Sedlec

LINKA H: Kublov – Broumy – Březová – Hředle – Bzová – Točník

co od vás očekáváme

• manuální zručnost

• odpovědnost, aktivní přístup k práci

• ochotu pracovat v 3-směnném provozu ( 8 hod.)

• zkušenosti z obdobné pozice výhodou

• dobrý zdravotní stav (bez alergií a poruch pohybového aparátu)

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.