operátor/ka výroby modřice - svozová doprava, brno

kontakt
lea čočovská - 771128136, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
brno, jihomoravský kraj
obor
Řemeslné a manuální práce
referenční číslo
/245/04/2019/MŠ - t-2378

popis pracovní pozice

Vizuální kontrola plastových výrobků. Obsluha poloautomatických strojů.

co vám nabídneme

* 13. a 14 plat

* mzdu 22 500 Kč

* po ZD možnost navýšení o 1000 Kč

* přispějeme ti na oběd stravenkou za každý odpracovaný den v hodnotě 90 Kč

* dotované chlazené jídlo za 35 Kč

* parkování, svoz zdarma autobusem z centra Brna

* 40 minutovou přestávku

* 20 dnů dovolené

* 4 dny dovolené navíc nebo benefity v Sodexo cafeterií

co od vás očekáváme

* manuální zručnost

* předchozí zkušenosti z výroby

* ochotu pracovat v nepřetržitém provozu, krátký a dlouhý týden (6-18, 18-6)

* 2 týdny denní směna, 2 týdny noční směna

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.