operátor/ka výroby - navýšení platu, rakovník

kontakt
monika číháková - 778439424, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
rakovník, středočeský kraj
obor
Strojírenství
referenční číslo
/27/04/2018/MČ - t-44
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Pro našeho významného klienta Valeo Autoklimatizace k.s. Rakovník, který se zabývá výrobou klimatizací do vozidel, hledáme vhodné kandidáty a kandidátky na pozici:

OPERÁTORY - OPERÁTORKY VÝROBY

pracovní náplň:

- manipulace se součástkami

- kontrola jednotlivých komponentů, jejich kompletace

co vám nabídneme

- stabilní zázemí prosperující společnosti

- odměny k základnímu platu, příplatky za směnnost

- dlouhodobou spolupráci

- zajištěné stravování v závodní jídelně + příspěvek na stravování

- dovolená 5 týdnů + 5 dní flexibilního volna

- základní mzda 22 000,- + příplatky za odpolední 10 Kč/hod., noční 16 Kč/hod.+ příplatky po zapracování a za výkon již po prvním odpracovaném měsíci

Možno využít svozovou dopravu ZDARMA ze směru od Žatce a Loun.

co od vás očekáváme

- manuální zručnost

- odpovědnost, aktivní přístup

- ochota pracovat ve třísměnném provozu

- zkušenosti z obdobné pozice výhodou

- dobrý zdravotní stav