operátor/ka výroby - oplatkárna mariánské lázně

kontakt
lucie tunderová, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
mariánské lázně, karlovarský kraj
obor
Gastronomie a pohostinství
referenční číslo
/43/05/2018/RV - t-1279

popis pracovní pozice

Chcete mít jistotu zaměstnání v tradiční potravinářské výrobě v Mariánských Lázních? Láká Vás nenáročná práce vonící oplatkami na 7,5 hodiny denně? Právě teď hledáme nové pracovníky do výroby tradičních lázeňských oplatek na dlouhodobou spolupráci. Jste spolehliví, zruční a máte zájem? Tak neváhejte, vyplňte kontaktní formulář a ozveme se Vám.

· průměrnou mzdu 125 - 135,- Kč za hodinu (hodinová mzda skládá ze základu 107,33 Kč + příplatku dle typu směny – ranní /odpolední/noční + prémie dle výkonu až 16 Kč / hod.)

·   k tomu můžete navíc získat 500,- Kč měsíčně jako docházkový bonus

· 200,- Kč navíc za každou víkendovou směnu (víkendové směny jsou mimořádné, vždy pouze v sobotu a pouze ranní směna)

·   dlouhodobou spolupráci na hlavní pracovní poměr

·   stravenky v hodnotě 70,- Kč (možnost stravování přímo v závodu)

·   týden dovolené navíc (celkem 5 týdnů dovolené)

·   pro vaši bezpečnost a pohodlí vás vybavíme pracovním oděvem a obuví

co od vás očekáváme

·       manuální zručnost

·       spolehlivost a dochvilnost

·       dobrý zdravotní stav

·       potravinářský průkaz výhodou (vystaví vám obvodní lékař)

·  zkušenosti v potravinářské výrobě výhodou (nikoliv podmínkou)

Pokud vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "přihlásit se teď" , nebo volejte na telefon 770 112 251.

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.