operátor/ka výroby v automotive sektoru - jihlava

kontakt
dagmar angerová - 771128138, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
jihlava, kraj vysočina
obor
Řemeslné a manuální práce
referenční číslo
/7/11/2020/DA - t-2661

popis pracovní pozice

Jste manuálně zručný/ná a máte zájem získat stabilní zaměstnání ve výrobě dílů pro nejluxusnější značky automobilů jako jsou BMW, Honda, Daimler? Chcete po zkušební době získat náborový příspěvek 10.000 Kč? Přihlaste se nám a získejte nenáročnou práci!

vaší náplní práce bude

  • montáž výrobků - jejich kompletace
  • obsluha strojů, především lisů
  • vizuální kontrola výrobků

co vám nabídneme

  • nástupní mzdu 22.000 - 25.000 Kč hrubého měsíčně
  • bonus 6.000 Kč při nástupu do 20.12.2020 a 100% docházce po dobu 3 měsíců zkušební doby rozdělený na dvě poloviny, tj. 3.000 Kč vyplacených v první výplatě, 3.000 Kč vyplacených ve třetí výplatě (po celou zkušební dobu nesmí být neomluvená absence)
  • 13. mzdu
  • náborový příspěvek 10.000 Kč, pokud odpracujete zkušební dobu 3 měsíce
  • pracovní smlouvu pro kmenové zaměstnance (žádné DPČ, DPP ani agenturní zaměstnání)
  • příplatek za práci přesčas 35% z průměrného výdělku
  • příplatek za noční směnu 32 Kč/hodinu
  • příplatek za odpolední směnu 7 Kč/hodinu
  • příspěvek na dopravu do zaměstnání až 1.500 Kč za měsíc
  • příspěvek na zdraví až 1.500 Kč za měsíc
  • odměnu za doporučení nového zaměstnance 10.000 Kč
  • dotované závodní stravování (jídla od 18,- Kč do 27,- Kč, jídlo na noční směně zcela zdarma)
  • 5 týdnů dovolené
  • další firemní benefity (příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce pracovního poměru a další)

co od vás očekáváme

  • manuální zručnost a pečlivost
  • schopnost práce ve stoje
  • ochotu pracovat ve třísměnném provozu od pondělí do pátku 8 hodin denně

Pokud vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "přihlásit se teď". Jakmile dostanu vaši odpověď, budu vás informovat o dalším průběhu.

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat na tel. čísle 771 128 138.