operátor/seřizovač strojů - náborový příspěvek 10 000 kč, turnov

kontakt
daniela micková, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
turnov, liberecký kraj
obor
Farmacie
referenční číslo
/22/08/2018/RV - t-529
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Operátor řídí a organizuje práci výrobní linky a všech pracovníků na lince

vyrábí podle plánu výroby

kontroluje suroviny a produkt

reguluje výrobní proces, provádí výměny dílů, drobné opravy, doplňování náplní

Co Vám nabídneme

náborový bonus 10 000 Kč

nástupní plat 23 000 Kč

navýšení platu už po zkušební době

dotovanou dopravu ze Semil, Železného Brodu ,Lomnice n. Popelkou. Nově doprava z Liberce, Jablonce n.N., Hodkovic n. M., Příšovic a dalších.

13. a 14. plat

6 dní sickday

stravenky v hodnotě 80 Kč

kariérní postup

práce v nepřetržitém provozu

Co od vás očekáváme

vyučen nebo základní vzdělání s praxí ve výrobě

odpovědnost a spolehlivost

technická zdatnost

velmi dobrý zdravotní stav

Jak se přihlásit

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.