osobní bankéř ikea brno

kontakt
adam prokopec - 778463508, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
brno, jihomoravský kraj
obor
Bankovnictví a finanční služby
referenční číslo
/7/09/2019/AP - t-1373

popis pracovní pozice

Znáš tu situaci, kdy přijdeš do obchodu a je tam spousta krásných věcí které ale mají pro tebe příliš vysokou cenovku? A znáš ten pocit, když zjistíš, že na to vlastně s menší pomocí máš? Skvělý že? Tak pojď se přidat k nám a pomáhej druhým splnit si jejich sny o moderně vybavené domácnosti a lepším životě.

tvou prací bude

  • Poskytování informací o produktech naší banky – osobní půjčky, spotřebitelské úvěry, kreditní karty, pojistné produkty či běžné a spořící účty
  • Osobní, telefonická i písemná komunikace s klienty
  • Optimalizace konkrétní nabídky dle požadavků klienta
  • Prodej našich produktů
  • Aktualizace a ověřování dat
  • Získávání podkladů k uzavření smlouvy o poskytnutí produktu

co vám nabídneme

  • Kancelář ve které se cítíte jako v obýváku
  • Příspěvek na stravování - stravenka v hodnotě 100 Kč za odpracovaný den (zaměstnavatel hradí 74%)
  • Nadstandardní délka dovolené - 28 dní, po dvou odpracovaných letech nárok na 30 dní (6 týdnů)
  • Flexipassy – po zkušební době 1000 Kč za odpracovaný kvartál
  • Příspěvek na dovolenou a osobní rozvoj – sociální fond (4000 Kč v prvním odpracovaném roce)
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Voda, káva, čaj na pracovišti zdarma
  • Společenské akce pro zaměstnance
  • Silné zázemí mezinárodní bankovní skupiny BNP Paribas
  • Výraznou podporu profesního růstu a seberealizace
  • Příjemné moderní pracovní prostředí
  • Akční a velice příjemný kolektiv napříč celou společností
  • Individuální přístup ke každému zaměstnanci
  • Motivující systém ohodnocení - základní mzda a bonusový systém, který závisí na vaší šikovnosti

co od vás očekáváme

  • SŠ vzdělání s maturitou nutností (ekonomické zaměření výhodou)
  • Komunikační a prodejní dovednosti (praxe v oblasti prodeje výhodou)
  • Zájem o finanční obor
  • Reprezentativní vzhled a příjemné profesionální vystupování
  • Zapálení pro práci a pozitivní přístup ke změnám

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.