php programátor, brno

kontakt
soňa vančová, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
brno, jihomoravský kraj
obor
IS/IT Vývoj
referenční číslo
9101
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Programuješ v PHP a domluvíš se anglicky? Nebaví Tě práce v korporátu?

Máme nabídku právě pro Tebe!

Náš klient, česká společnost působící v oblasti cestovních služeb, hledá do svého týmu nového kolegu na pozici PHP programátor.

S čím se budeš denně potkávat?

• Budeš zodpovídat za nové aplikace a jejich tvorbu

• Návrhy úprav a testování se Ti nevyhnou

• Budeš komunikovat s kolegy s dalších oddělení a implementovat jejich požadavky

• S konfigurováním webů společnosti a prezentací

Co od Tebe na oplátku očekáváme?

• Minimálně SŠ vzdělání v oblasti IT

• Znalost anglického jazyka je pro Tebe samozřejmostí

• Zkušenosti s webovým vývojem na komerční úrovni

• Nechybí Ti znalost objektového programování v PHP a jeho frameworks

• Máš zkušenost s front-end technologiemi

Co společnost nabízí?

• Pracovní smlouvu na dobu neurčitou

• Motivující finanční ohodnocení

• Zaměstnanecké benefity (stravenky, relax days, Multisport karta, firemní akce, zaškolení a další vzdělávání, slevy na zájezdy)

• Práci na zajímavých projektech

• Příjemné pracovní prostředí ve V.I.P. kanceláři pro programátory

• Přátelská atmosféra, tykání a dobrá káva jsou nedílnou součástí naší firemní kultury