php programátor, brno

kontakt
soňa vančová - 778718086, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
brno, jihomoravský kraj
obor
IS/IT Vývoj
referenční číslo
/167/10/2019/SV - t-1586

popis pracovní pozice

Programuješ v PHP a domluvíš se anglicky? Nebaví Tě práce v korporátu?

Máme nabídku právě pro Tebe!

Náš klient, česká společnost působící v oblasti cestovních služeb, hledá do svého týmu nového kolegu na pozici PHP programátor.

S čím se budeš denně potkávat?

• budeš zodpovídat za nové aplikace a jejich tvorbu

• návrhy úprav a testování se Ti nevyhnou

• budeš komunikovat s kolegy s dalších oddělení a implementovat jejich požadavky

• s konfigurováním webů společnosti a prezentací

co vám nabídneme

• pracovní smlouvu na dobu neurčitou

• motivující finanční ohodnocení

• zaměstnanecké benefity (stravenky, relax days, Multisport karta, firemní akce, zaškolení a další vzdělávání, slevy na zájezdy)

• práci na zajímavých projektech

• příjemné pracovní prostředí ve V.I.P. kanceláři pro programátory

• přátelská atmosféra, tykání a dobrá káva jsou nedílnou součástí naší firemní kultury

co od vás očekáváme

• minimálně SŠ vzdělání v oblasti IT

• znalost anglického jazyka je pro Tebe samozřejmostí

• zkušenosti s webovým vývojem na komerční úrovni

• nechybí Ti znalost objektového programování v PHP a jeho frameworks

• máš zkušenost s front-end technologiemi

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.