Pošlete odkaz tuto nabídku vašim známým

plánovač výroby - stabilní práce, zakázková výroba!, žatec

kontakt
michaela zeisková - 770173938, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
žatec, ústecký kraj
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/150/04/2019/MB - t-1590

popis pracovní pozice

Baví Váš dělat práci, kde Vás dokážou ocenit? Chcete mít stabilní zaměstnání a chodit do práce i z práce s úsměvem? Hledáme do týmu zodpovědného a spolehlivého plánovače pro zakázkovou výrobu. Jste to právě Vy? Tak neváhejte a kontaktujte nás!

co budete dělat:

  • odpovědnost za vytváření výrobních plánů pro přidělené výrobní úseky a jejich úpravy dle aktuálních potřeb
  • průběžné sledování plnění výrobních plánů a jejich vyhodnocování
  • optimalizace skladových zásob ve výrobních úsecích s ohledem na další nabíhající projekty

co vám nabídneme

  • atraktivní finanční ohodnocení dle vašich zkušeností
  • bonusy od společnosti (13. plat, penzijní připojištění, příspěvky na stravování, jazykové kurzy...)
  • rodinné benefity (vánoční balíčky, příspěvky na den otců, květiny na dny matek...)
  • možnost kariérního růstu a osobního rozvoje v rámci firmy
  • moderní pracovní prostředí
  • přístup k nejmodernějším technologiím
  • zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • možnost podílet se na nových projektech

co od vás očekáváme

  • SŠ nebo VŠ vzdělání ideálně technického směru
  • zkušenosti s plánováním zakázkové výroby min. 2 roky
  • znalost AJ na komunikativní úrovni
  • uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)
  • časovou flexibilitu, odolnost vůči stresu

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.