plánovač výroby - ústí nad orl., ústí nad orlicí

kontakt
kateřina šťastná - 602679854, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
ústí nad orlicí, pardubický kraj
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/42/06/2018/KŠ - 357
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Popis pozice

Náš klient se zabývá výrobou a vývojem elektrických rozvaděčů na míru dle požadavků zákazníků, dále řídicích a mechatronických systémů a kabelových sestav. Od roku 2017 také vyrábí elektrické, mechatronické, pneumatické a hydraulické systémy.

V tuto chvíli rozšiřuje tým a hledá vhodného uchazeče na pozici: Plánovač výroby

Jaké úkoly jsou před Vámi?

·       definování požadavků a dostupnosti materiálu

·       plánování zdrojů, vytížení jednotlivých pracovišť a strojů

·       stanovení výrobních a dodacích termínů

·       podpora projektových vedoucích a vedení výroby

·       hodnocení úspěšnosti projektů

·       vyhotovení související dokumentace

Co očekáváme od vás?

·       SŠ / VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru

·       min. 2 roky praxe ve výrobním prostředí  zkušenosti s plánováním výroby, přípravou výroby nebo výrobními projekty

·       aktivní znalost anglického nebo německého jazyka (znalost obou výhodou)  znalost systému SAP (SD, MM,PP) výhodou

·       metodický a zodpovědný přístup k řešení úkolů

·       zkušenost v průmyslovém odvětví a v projektovém podnikání výhodou

·       flexibilní, odolnou a neproblematickou osobnost

Co nabízíme:

·       stabilní zázemí rostoucí společnosti

·       odborné vzdělávání (školení, jazykové kurzy, apod.)

·       dotované závodní stravování (zaměstnanec platí 20,- Kč)

·       příspěvek na penzijní připojištění

·       zvýhodněné firemní telefonní tarify

·       volnočasové poukázky

·       odměna při pracovním výročí

·       roční bonus

·       práci v jednosměnném provozu