plánovač výroby, břeclav

kontakt
soňa vančová - mobil 778 718 086, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
břeclav, jihomoravský kraj
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/78/06/2019/SV - t-1173

popis pracovní pozice

Máte zkušenosti s plánováním výroby, která běží ve vícesměnném režimu?

Baví Vás využívat při plánování různá SW řešení a hledáte cesty, jak plánování zefektivnit a usnadnit?

Chcete se uplatnit ve stabilní české společnosti, kde dostanete volnou ruku a důvěru?

Máme nabídku, která by Vás mohla zaujmout!

Na pozici budete zodpovídat za plánování výrobní společnosti, která působí v oblasti rychloobrátkové výroby.  Čekají Vás různorodé úkoly ze všech oblastí spojených s plánování. Jedním z Vašich prvních úkolů bude vylepšit plánování výroby, které sice funguje, ale ne dokonale. Později, až poznáte firmu, dostanete prostor realizovat vlastní nápady a inovace v rámci zefektivňování plánování, výroby a možných úspor.

mezi Vaše hlavní úkoly bude patřit:

  • odpovědnost za sestavení a plnění výrobního plánu podle požadavků obchodu s cílem dosáhnout co největší efektivity
  • vypracování a průběžná aktualizace plánu výrobních pracovníků a řízení obsazení směn
  • koordinace součinnosti ostatních úseků společnosti (údržba, nákup, expedice, …) s výrobním úsekem
  • zlepšovatelské návrhy, zvyšování efektivity práce, zvyšování průtoků výrobních linek
  • směrování pracovníků k vyššímu plnění technických norem a snižování ztrát

co vám nabídneme

  • mimořádné prémie 2x v roce při pozitivním vývoji tržeb
  • podpora vzdělávání
  • ke standardní dovolené navíc 5 dnů SICK DAYS,
  • zvýhodněný tarif O2 pro celou rodinu,
  • týmové aktivity pro zaměstnance

co od vás očekáváme

  • dokončené SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru logistiky nebo potravinářství výhodou
  • nejméně 3 roky praxe ve výrobním vícesměnném provoze
  • zkušenost s elektronickým plánováním v softwaru, pokročilá zdatnost v práci s excelem, s databázemi
  • pozitivní a inovátorské smýšlení
  • plánování, organizování, logické myšlení
  • schopnost přemýšlet nad zjednodušováním práce ve výrobě, zpřístupňování sdílených digitalizovaných dat ostatním spolupracovníkům
  • schopnost rychlé adaptace na změny

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat .

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.