plánovač výroby, brno

kontakt
adam prokopec - 778463508, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
brno, jihomoravský kraj
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/134/09/2019/AP - t-1447

popis pracovní pozice

Máte zkušenosti s plánováním výroby, která běží ve vícesměnném režimu?

Baví Vás využívat při plánování různá SW řešení a hledáte cesty, jak plánování zefektivnit a usnadnit? Nebo jste absolvent, který by rád začal úspěšnou kariéru?

Máme nabídku, která by Vás mohla zaujmout!

Na pozici budete zodpovídat za plánování výrobní společnosti, která působí v oblasti výroby komponentů pro moderní technologie.  Čekají Vás různorodé úkoly ze všech oblastí spojených s plánování.

tvou prací bude

  • Správa a plnění objednávek
  • Zajištění a kontrola příchozího materiálu na základě předpovědi
  • Interní a externí reportování
  • Starání se o zákaznické priority
  • Denní komunikace se zákazníkem
  • Spolupráce s oddělením nákupu, logistiky, atd.

co vám nabídneme

  • Malý tým kolegů a přátelskou atmosféru
  • Flexibilní pracovní dobu - core time 9:00 - 15:00
  • Půlroční, roční bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Příplatky za práci přesčas nad rámec Zákoníku práce
  • Firemní jídelnu a stravenky
  • Možnost čerpání benefitů díky systému cafeteria
  • Kurzy angličtiny a odborná školení s možností certifikace
  • Multisport kartu
  • Parkování zdarma v areálu firmy

co od vás očekáváme

  • Máte minimálně SŠ
  • Zvládáte pracovat jak v týmu, tak i samostatně
  • Nedělá Vám problém komunikace v AJ - i písemně
  • Umíte pracovat s MS office,
  • Sap je velkou výhodou
  • Dovedete efektiveně řešit problémy
  • Praxe v oboru není nutná, uvítáme i čerstvé absolventy a vše potřebné Vás rádi naučíme

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.