plánovač zákaznické kvality, kopřivnice

kontakt
aneta nováková - 778463514, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
kopřivnice, moravskoslezský kraj
obor
Kvalita a kontrola jakosti
referenční číslo
/237/04/2019/AN - t-901
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

kontrola vývojových výkresů výrobků

hodnocení kontrolních zpráv

tvorba koncepcí zkoušek ve výrobě, spolehlivosti a výběrových zkoušek

sestavení zkušebních plánů pro první vzorky

jednání se zákazníkem během plánování jakosti pro nové projekty

příprava prvních vzorků pro zákazníky a koordinace přípravy

kooperace s projektovými a výrobními týmy

procesní audity VDA 6.3

koordinování IDMS

provádění systémových auditů - podpora oddělení pro IATF 16949 certifikace

práce ve stabilní německé společnosti a možností kariérního růstu

13. plat, odměny před dovolenou, Vánoci a podíl na zisku společnosti

možnost stáží v zahraničí

příspěvek na dopravu, firemní autobusy z Rožnova pod Radhoštěm a Nového Jičína

flexibilní pracovní doba

5 týdnů dovolené

jazykové kurzy, kurzy osobního rozvoje

dotované stravování

firemní lékař, fyzioterapeut a psycholog

jesle, školka, odpolední klub pro děti do 15 let, letní tábory

příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění

flexibilní systém elektronických benefitů

programy na podporu zdraví a správného životního stylu (semináře, cvičení, dny zdraví)

co od vás očekáváme

VŠ vzdělání strojního či technického směru

vzdělání v oboru management kvality výhodou

zkušenosti alespoň 3 roky na obdobné pozici v automotive

Angličtina na komunikativní úrovni

zkušenosti s metodami kvality - proces vzniku výrobků, FMEA, 8D, APQP, vzorkovací postupy PPAP/VDA

akreditace VDA 6.3

jak se přihlásit

Zaujala Tě naše nabídka? Zašli nám Tvoje CV ještě dnes!

V případě zájmu či dalších dotazů mě neváhejte kontaktovat na emailu: aneta.novakova@randstad.cz, nebo na telefonním čísle: 778 463 514