plánovač/ka výroby, hradec králové

kontakt
sabina ponikelská - 778764668, randstad hr solutions
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
hradec králové, královéhradecký kraj
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/49/06/2021/SP - t-3530

popis pracovní pozice

Společnost, která je předním výrobcem izolačních systémů a střešních panelů, hledá do své společnosti v Českém závodu novou posilu na pozici Plánovače výroby. Máte představu pracovat ideálně v mezinárodním prostředí společnosti, která je zaměřena na nadčasovou a udržitelnou výrobu? Podílí se na mnoha mezinárodních projektech a její hlavní prioritou je kvalita a přesnost? Hledáte na pracovním trhu uplatnění v oblasti výroby, plánování a nebojíte se nových výzev? Pokud jste odpověděli ano, tak právě Vás hledáme!

Náplň práce

  • Správné rozvržení objednávek
  • efektivní vytížení výrobních linek
  • sledování průběhu výroby zakázek
  • určení materiálů potřebných pro danou výrobu
  • stanovení kapacit v souladu s požadavky zákazníků
  • pravidelný reporting a úzká spolupráce s jednotlivými odděleními (výroba, zákaznický servis, logistika, kvalita, IT, finance)

co vám nabídneme

  • 5 týdnů řádné dovolené
  • firemní kantýna a stravování – Výběr je ze 4 jídel a ceny firma dotuje.
  • cafeteria
  • výuka cizích jazyků – v rámci pracovní doby poskytuje společnost placenou výuku cizích jazyků
  • parkoviště, kolárna, zastávka MHD
  • možnost Home office
  • zajištění osobního i profesní růstu
  • flexibilní pracovní doba
  • práci v příjemném kolektivu odborníků v úspěšné nadnárodní společnosti
  • odborná školení a možnost dalšího vzdělávání
  • služební telefon, notebook
  • další benefity zaměstnaneckého programu firmy

co od vás očekáváme

  • min. SŠ / VŠ vzdělání
  • Znalost ERP, SAP - výhodou
  • AJ na komunikativní úrovni
  • Pokročilá znalost MS Office – zejména Excel
  • Analytické schopnosti
  • Zkušenosti s plánováním výroby
  • Samostatnost a ochotu při plnění úkolů

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "Aplikovat". Jakmile dostanu Vaši odpověď, budu informovat o dalším průběhu.

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.