pohodová brigáda / možnost výběru směn – bělá nad radbuzou

kontakt
lucie tunderová - 770 112 251, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
bělá nad radbuzou, plzeňský kraj
obor
Výroba a průmysl
druh práce
dočasný úvazek
referenční číslo
/18/11/2019/JD - t-1605

popis pracovní pozice

Chcete si přivydělat na Vánoce nebo vánoční dárky? Potřebujete si směny upravit podle svých potřeb? Neváhejte a přihlaste se k nám.

Nabízíme brigádu v čistém, pohodovém a klidném prostředí s nenáročnou prací.

Popis práce: kompletace puzzle dílků

co vám nabídneme

-       práci na dohodu o pracovní činnosti

-       směny dle vlastních potřeb

-       mzdu 100 Kč/hod.

-       příplatek za noční směnu 25%

-       70 Kč stravenky plně hrazené zaměstnavatelem

-       klidné, čisté, rodinné prostředí

-       možnost vyplácení záloh

-       nástup možný ihned

co od vás očekáváme

-       samostatnost

-       spolehlivost

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat na tel. 770 112 251.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.