pojď pracovat do jednosměnného provozu v čh za 20.000 - 25.000,-, černá hora

kontakt
barbora eimannová - 778 882 087, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
černá hora, jihomoravský kraj
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/40/07/2018/BE - t-575
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Hledáte stabilní zaměstnání v malém podniku rodinného typu? Hledáte práci v jednosměnném provozu? Jste z Černé Hory a okolí? Pak máme nabídku přímo pro Vás!

Co Vás u nás čeká?

- výroba hliníkových konstrukcí (rámů oken, dveří, apod.)

- samostatná kompletace dle technické dokumentace (předchozí zkušenosti výhodou, ale rádi Vás zaučíme)

- balení hotových výrobků

Co Vám nabídneme

Co Vám za to nabízíme?

- nástup přímo do KMENE společnosti

- práci v jednosměnném provozu

- nástupní mzdu dle zkušeností 20.000 - 25.000,-

- možnost kariérního (a s tím i platového) postupu

- stravenky v hodnotě 70,-

- po skončení zkušební doby vybavení pracovním oblečením

- 2x ročně bonusy dle hospodářského výsledku firmy

Co od vás očekáváme

- jste samostatný a pečlivý

- nedělá Vám problém si zapamatovat výrobní postupy

- montáž podle návodu zvládnete bez většího zaváhání

Jak se přihlásit

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.