pojďte si s námi vydělat na dárky! nabízíme brigádu ve skladu, výplata ještě před vánoci!, šenov u nového jičína

kontakt
michaela vávrová - undefined, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
šenov u nového jičína, moravskoslezský kraj
obor
Doprava, logistika a zásobování
druh práce
dočasný úvazek
referenční číslo
/2/12/2018/MV - t-625
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Hledáte brigádu s výplatou ještě před Vánoci? Máme pro Vás nabídku! Potřebujeme brigádníky do skladu logistické firmy (nabídka je fyzicky náročnější, proto je vhodná spíše pro muže). Místem pracoviště je Šenov u Nového Jičína.

Nástup v pondělí 10/12, brigáda je na každý den minimálně do pátku 14/12 (možnost prodloužit si brigádu až do Vánoc). Pracovní doba 13:00 - 18:00 (pondělí - pátek).

Co bude Vaší náplní práce?

  • pomocné práce ve skladu logistické firmy (práce je fyzicky náročnější, vhodná spíše pro muže)
  • manipulace se zakázkami (nejrůznější vánoční dárky - od malých balíčků až po bílé elektro)
  • balení, práce se čtečkou kódů

Co Vám nabídneme

Kromě fajn kolegů a vstupního zaškolení Vám rádi nabídneme:

  • brigádu na minimálně 5 pracovních dní (10/12 - 14/12) s možností prodloužení až do Vánoc
  • odměnu 120 Kč/hod (hrubého) => cca 3 000 Kč brutto za týden
  • možnost výplaty ještě před Vánoci (pondělí 17/12)

Co od vás očekáváme

Hledáme brigádníka, který se nebojí fyzické práce a může pracovat celý týden (10/12 - 14/12) a to každý den od 13:00 do 18:00 hodin (s možností prodloužení brigády až do Vánoc).

Vše ostatní Vás naučíme!

Jak se přihlásit

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.