policy analyst ( mezinárodní technologická společnost), praha

kontakt
soňa vančová - 778718086, randstad hr solutions
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
praha, hlavní město praha
obor
IS/IT Konzultace
referenční číslo
/108/04/2021/SV - t-3339

popis pracovní pozice

Nabízíme výjimečnou příležitost pracovat pro jednu z nejznámějších technologických společností na světe. Chcete pracovat ve společnosti, která udává směr v oblasti internetových technologií a její služby už využil někdy snad každý uživatel internetu? Právě hledáme to této jedinečné společnosti nového kolegu či kolegy na pozici Policy analyst

Co bude Vašim úkolem?

Pracovat na otázkách veřejné politiky a vládních záležitostech, které mají spojitost s produkty společnosti. Mezi klíčové témata patří otázky týkající se ochrany soukromí, regulace obsahu, svobody projevu, reklamy, duševního vlastnictví a technologické politiky obecně.

Klíčové povinnosti

- pracovat na legislativních otázkách spojených s fungováním společnosti a sledovat jejich změny

- spolupráce s mezinárodním týmem pro střední a východní Evropu

- průzkum nových regulací a pravidel pro společnost

- spolupracovat s průmyslovými a veřejnými partnery

- zastupovat společnost na setkáních a konferencích

co vám nabídneme

- práci ve společnosti s jedinečnou kulturou

- nadstandardní platové ohodnocení

- 5 týdnů dovolené

- roční bonus

co od vás očekáváme

  • komunikativní znalost anglického a českého (nebo slovenského jazyka)
  • minimálně bakalářský stupeň vzdělání ideální v oblasti týkající se veřejné správy, politických věd či mezinárodní vztahy
  • zájem o technologie
  • vyjednávací, analytické a politické dovednosti
  • zkušenosti s legislativou v ČR

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.