pomocná síla ve stravování v kopřivnici, kopřivnice

kontakt
veronika vávrová 778463528, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
kopřivnice, moravskoslezský kraj
obor
Gastronomie a pohostinství
referenční číslo
/2/07/2018/OP - t-534

popis pracovní pozice

Rádi by jste pracovali v zázemí stabilní společnosti v Kopřivnici? Právě hledáme uchazeče/ky na pozici Pomocná síla ve stravování. Jedná se o práci u myčky nádobí a výpomoc v kuchyni.

co vám nabídneme

  • nástupní mzda 19 040 Kč
  • příplatky za noční směny, práci o víkendech a ve st. svátcích
  • dotované obědy za 25 Kč (polévka, hlavní jídlo, salát)
  • podíl na hospodářském výsledku v závislosti na odpracovaných měsících v roce
  • nadstandardní lékařská péče (závodní lékař, fyzioterapeut, psycholog)
  • smlouva na hlavní pracovní poměr na dobu 1 roku

co od vás očekáváme

  • ZŠ popř. SOU
  • dobrý zdravotní stav
  • zdravotní průkaz
  • ochota pracovat ve směnném provozu a dostupnost na směnný provoz

ranní (6:00 - 14:00), odpolední (12:00 - 20:00 h), noční (22:00 - 6:00)

Pokud vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "přihlásit se teď". Jakmile dostanu vaši odpověď, budu informovat o dalším průběhu. Pro více informací volejte 778 463 528.