poradce/konzultant v optice, praha

kontakt
martina tučková - 778532253, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
praha, hlavní město praha
obor
Prodej a obchod
referenční číslo
/83/03/2020/MT - t-2012

popis pracovní pozice

Hledáte novou pracovní příležitost, kde byste mohli uplatnit svého obchodního a empatického ducha? Pro našeho váženého klienta hledáme kandidáty na pozici Poradce/konzultant v optice. Náš klient patří ke globálním lídrům v oblasti poskytování poradenství a prodeje oční optiky a nyní hledá posily na své pražské pobočky. Pozice je vhodná i pro absolventy.

Co Vás čeká:

  • možnost poradit zákazníkům to nejlepší pro jeho oči
  • aktivní prodej brýlí, kontaktních čoček a dalších optických pomůcek
  • komunikace se zákazníky na profesionální úrovni
  • práce v týmu
  • trocha potřebné administrativy

  • různorodou práci, kde je možné se stále vzdělávat a profesně růst
  • benefity typu stravenky, Cafeterie, bonusy/odměny a další
  • slevy na brýle a kontaktní čočky 50% i pro vaše blízké
  • plně hrazenou možnost studia se získáním titulu Dis.
  • školení a workshopy
  • na vybrané prodejny příplatek na dojíždění 2000 Kč

co od vás očekáváme

  • SŠ s maturitou (obor oční optik výhodou nikoliv podmínkou)
  • zkušenosti s prodejem
  • ochotu učit se nové věci a vzdělávat se
  • být týmovým hráčem
  • ochotu pracovat na směny (8h r/o) a občas o víkendu

Hledáme konzultanty pro lokality Praha Novodvorská, Šestka, Pankrác, Zličín a Letňany.

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.