práce s vůni sušenek, opava

kontakt
jana latoňová - 778768795, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
opava, moravskoslezský kraj
obor
Výroba a průmysl
druh práce
dočasný úvazek
referenční číslo
/2/04/2018/VŠ - t-641

popis pracovní pozice

Tak neváhejte a přidejte se k nám! Hledáme šikovné zaměstnance na pozici operátora výroby. U nás vyděláte průměrně 125 – 135 Kč/hod. Do sytosti si užijete sladkostí BeBe, Fidorka, Oreo, Milka a další.

Co vás čeká?

obsluha sladké výrobní linky

sbírání a balení lahodných výrobků

doplňování krásných obalů

čištění voňavé čokolády z výrobních linek

kontrola kvality produkce, o pauze i ochutnávání :

nepřetržitý provoz nebo 3 směnný provoz (směnnost: 8 a 12 hod (denní/noční)

nadstandartní ohodnocení v regionu - průměrná mzda 125-135 Kč/hod dle směnosti

5-7 kg firemních výrobků každý měsíc za symbolické ceny

možnost přechodu na HPP a pak do kmene

dotované stravování a nápoje (30 Kč/jídlo)

nástup možný ihned nebo dle dohody

dlouhodobá spolupráce, hledáme šikovné pracovníky, které si zaučíme

co od vás očekáváme

ochotu pracovat ve směnném provozu (minimálně 6-8 směn v měsíci)

čistý trestní rejstřík

dobrý zdravotní stav

věk min. 18 let

ochotu dojíždět na pracoviště

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte kontaktní formulář. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, bude Vás kontaktovat kolegyně Jana nejpozději do 2 pracovních dnů.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na tel. +420 778 768 795, nebo se dostavte do kanceláře Randstad – Dolní náměstí 21, 74601 Opava a to denně v 8:30.

Těšíme se na další spolupráci.