práce v chemickém provozu, hrádek nad nisou

kontakt
nicol brunáriová - 778532097, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
hrádek nad nisou, liberecký kraj
obor
Chemický průmysl
referenční číslo
/73/11/2020/NB - t-2702

popis pracovní pozice

Hledáme fyzicky zdatné lidi na manuální práci ve výrobě, po zaučení základ s bonusy až 32.000,- plus příplatky za směny, nástup do kmenového stavu, cca 15 dní volna měsíčně.

co vám nabídneme

  • práci přímo pro zaměstnavatele (do kmenového stavu)
  • jistotu stabilní práce
  • 5 týdnů dovolené
  • dočasně 12h směny v režimu krátký/dlouhý týden (5 dní volno/2 dny volno), střídavě denní a noční
  • po novém roce pravděpodobně návrat k 8h směnám (PO až PÁ)
  • příplatky za směny (100% svátek, 22% noční, 13% víkend)
  • stravenky

co od vás očekáváme

  • fyzicky zdatný a nebát se manuální práce
  • ochota učit se nové věci
  • ochotu pracovat ve směnném režimu
  • praxe výhodou, ne však podmínkou

Pokud máte zájem, odpovězte na inzerát (a já se vám obratem ozvu) nebo volejte na +420 778 532 097.