práce ve skladu - hpp - nástup ihned!, brno

kontakt
alice spáčilová - 774474702, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
brno, jihomoravský kraj
obor
Doprava, logistika a zásobování
referenční číslo
/26/01/2021/AS - t-2834

popis pracovní pozice

Hledáte práci? Pokud ano, tak aktuálně hledáme šikovné lidi do skladu poblíž Brna! Práce vhodná pro MUŽE i ŽENY!

co vám nabídneme

  • práci na HPP
  • průměrný plat 22 000 Kč
  • 2 směny (ranní, odpolední)
  • Flexi Pass
  • příspěvek na stravování
  • 13. plat
  • nástup IHNED
  • zázemí stabilní společnosti

co od vás očekáváme

  • fyzickou zdatnost
  • chuť pracovat
  • komunikativní úroveň ČJ

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.