práce ve výrobě v kopřivnici s náborovým příspěvkem 18 000 kč!, kopřivnice

kontakt
adéla růčková - 778764663, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
kopřivnice, moravskoslezský kraj
obor
Auto - moto
referenční číslo
/14/03/2018/VŠ - t-530

popis pracovní pozice

Chcete dobrou práci v čistém a příjemném prostředí a k tomu navíc NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK V HODNOTĚ 18 000 Kč? Pojďte s námi do výroby v Kopřivnici! Máme pro vás navýšenou mzdu až 24 000 Kč za měsíc, svozovou dopravu zdarma a spoustu dalších benefitů včetně bonusu 5 000 Kč za doporučení kolegy a odměny 15 000 Kč před dovolenou a Vánoci. Možnost získat nástupní bonus je časově omezená, tak dlouho neváhejte a zavolejte nám třeba hned na telefonní číslo 778 764 663.

Co Vás čeká?

Práce v moderním, čistém a příjemném prostředí výrobní společnosti vyrábějící komponenty pro takové automobilky jako je Audi, Volvo, BMW nebo Mercedes.

Předchozí zkušenosti nejsou třeba, rádi vás vše naučíme. Zkušenosti z výroby už máte? Pak vám nabídneme nástup do kmene společnosti.

Stabilní a dobrou práci v renomované společnosti. Při doporučení známého dostanete navíc bonus 5 000 Kč. Před dovolenou a Vánoci pro vás máme odměny ve výši až 15 000 Kč + podíl na hospodářském výsledku! A navíc NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK v hodnotě 18 000 KČ!

Možnost získání náborového příspěvku platí pro nástupy do konce roku. Bližší informace ohledně podmínek pro výplatu příspěvku vám rádi sdělíme na osobní schůzce.

Do práce i z práce můžete využít svozové dopravy na trase z Nového Jičína, Příbora a Frenštátu. Jezdíte raději po vlastní ose? Pak vám přispějeme na dopravu dle vzdálenosti až do výše až 1 125 Kč za měsíc.

Také vám nejvíc chutná to, co si nemusíte vařit? U nás máte kompletní oběd jen za 25 Kč! (polévka, hlavní jídlo, salát).

Pečujete o své zdraví? Využijte zdarma služeb fyzioterapeuta nebo očkování.

co od vás očekáváme

Spolehlivé a zodpovědné pracovníky, kteří jsou ochotní pracovat ve směnném provozu.

jak se přihlásit

Zaujala Vás nabídka?

Pak klikněte na tlačítko "přihlásit se teď". Budeme vás kontaktovat. Chcete bližší informace ihned? Zavolejte nám na telefonní číslo 778764663 Těšíme se na vás.