pracovník distribučního centra - mzda až 35 000 kč/měsíc!, dobrovíz

kontakt
zavolejte zdarma na 800 856 856, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
dobrovíz, středočeský kraj
obor
Doprava, logistika a zásobování
referenční číslo
/7/01/2019/NB - t-1523

popis pracovní pozice

Chcete pracovat v čistém a klidném prostředí a vydělat si až 35 000 Kč za měsíc? Máme pro vás příjemnou práci v moderním skladu u Prahy se spoustou výhod! Na pracoviště i zpět vás bezplatně dovezeme, oběd a pití máte zcela zdarma. Můžete se těšit na fajn kolegy a spoustu zábavy v práci i mimo ni. Rádi občas zorganizujeme grilovačku na terase, oslavíme narozeniny nebo různé svátky jako Halloween či svatého Martina, kterého vždy společně zajíme pořádnou svatomartinskou husou. Jednou za rok pořádáme velkou oslavu pro všechny, kterou si můžete užít s celou rodinu. Neváhejte a volejte zdarma na 800 856 856.

Co vás čeká?

• práce v moderním distribučním centru

• manipulace se zásilkami (práce se skenerem, balení, zadávání do systému, přesuny)

• zajímavé aktivity pro vás a vaše blízké

• klidné a čisté prostředí

• přátelský přístup

• pracovní doba 10 hodin

• mzda až 35 000 Kč měsíčně (176 Kč/hod = základ 160 Kč/h + bonus až 10 %)

co vám nabídneme

• možnost týdenních záloh

• pomůžeme vám zajistit ubytování

• svozová doprava zdarma

• jídlo a pití na pracovišti zdarma

• pracoviště je moderní, čisté a klidné, k práci hraje rádio

• pracuje se ve vlastním oblečení bez nepohodlných pracovních uniforem a pomůcek

co od vás očekáváme

• plnoletost

• dobrý zdravotní stav

Stiskněte tlačítko "přihlásit se teď", vyplňte kontaktní formulář a budeme vás kontaktovat. Nechce se vám čekat? Zavolejte ZDARMA na 800 856 856. Jsme tu pro vás od pondělí do pátku od 8:00 do 20:00.