pracovník finální montáže - trutnov, jaroměř

kontakt
ivana molková, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
jaroměř, královéhradecký kraj
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/199/04/2019/NB - t-923
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

- Montáž výrobků nízkého napětí

- Převažuje jemná mechanická práce, jednoduchá montáž

- Široké možnosti rozšiřování odborného vzdělávání, růst v oblasti odborné praxe

- Perspektivu stabilního a dlouhodobého zaměstnání

- Široké spektrum benefitů (1 týden dovolené navíc, kratší pracovní doba – 7,5 hod denně, dotované stravování v závodní jídelně

-Pracovní týden od Po-Pá, pouze dvě směny

co od vás očekáváme

- SOU/SOŠ vzdělání v jakémkoli oboru

- Časovou flexibilitu, ochotu pracovat ve dvousměnném provozu

- Spolehlivost, manuální zručnost, zájem uplatnit se a dělat smysluplnou práci

- Vztah k elektru výhodou ne podmínkou, stačí chuť učit se nové věci

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.