pracovník helpdesku s aktivní angličtinou (27.000-34.000 + příplatky), brno

kontakt
soňa vančová - 778718086, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
brno, jihomoravský kraj
obor
Administrativa
referenční číslo
/18/05/2020/SV - t-2502

popis pracovní pozice

Baví Tě komunikovat anglicky? Chceš pracovat ve velké mezinárodní společnosti, s moderními technologiemi a kolegy z celého světa?

V tom případě máme zajímavou nabídku!

Co je hlavní náplní práce?

  • odpovídat na dotazy zákazníků ohledně služeb, faktur, plateb, servisu, zapomenutých hesel......

co vám nabídneme

  • možnost využít angličtinu na maximum
  • spoustu benefitů
  • na úvod důkladné zaškolení
  • nástup v listopadu 2020, nebo v lednu 2021
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • multikulturní prostředí, moderní kanceláře
  • nadstandardní plat + příplatky za směny

co od vás očekáváme

  • velmi dobou znalost anglického jazyka ( B2 a výš)
  • ochotu pracovat ve směnném režimu
  • zkušenost s komunikací se zákazníky je výhodou

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.