pracovník montáže - 3 směny, až 27.000,-, brno

kontakt
lucie procházková - 778 882 087, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
brno, jihomoravský kraj
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/11/10/2018/BE - t-472

popis pracovní pozice

Hledáte práci ve výrobě, která Vás bude bavit?

Nebaví Vás jen dokolečka balit a skládat, ale chcete se reálně podílet na kompletaci hotového výrobku?

Je pro Vás důležitý dobrý pracovní kolektiv a příjemné prostředí? Pak máme nabídku přímo pro Vás!

Přímo do kmene společnosti zabývající se výrobou součástí dopravních prostředků hledáme šikovné pracovníky na různé projekty .

co vám nabídneme

Jak si Vás představujeme?

  • jakékoli předchozí zkušenosti z výrobní pozice či vzdělání technického charakteru jsou velkou výhodou
  • nechybí Vám manuální zručnost
  • umíte být samostatný, ale zároveň nemáte problém vyjít s ostatními členy týmu
  • jste fyzicky zdatný

co od vás očekáváme

  • mzdu 25.800Kč - 27.000Kč
  • Důkladné zaškolení
  • Stravenky a závodní kantýna v budově
  • 25 dnů dovolené
  • Nadstandardní příplatky
  • Zvýhodněné mobilní tarify - i pro rodinné příslušníky
  • Systém Cafeterie (v lékárně, na sporty, cestování či jiné aktivity)
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Pravidelně sportovat můžete s kartou Active Pass
  • Firemní autobus z centra Brna. Není potřeba si dokupovat zóny mimo Brno.
  • Jistota a stabilní práce

Pokud vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "přihlásit se teď". Jakmile dostanu vaši odpověď, budu Vás informovat o dalším průběhu.

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.