pracovník montáže v modřicích - 2 směny za 24.000,-, brno

kontakt
barbora eimannová - 778 882 087, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
brno, jihomoravský kraj
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/11/10/2018/BE - t-472
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Hledáte práci ve výrobě, která Vás bude bavit? Nebaví Vás jen dokolečka balit a skládat, ale chcete se reálně podílet na kompletaci hotového výrobku? Je pro Vás důležitý dobrý pracovní kolektiv a příjemné prostředí? Pak máme nabídku přímo pro Vás!

Přímo do kmene společnosti zabývající se výrobou součástí dopravních prostředků hledáme šikovné pracovníky na různé projekty .

Co Vám nabídneme

Jak si Vás představujeme?

  • jakékoli předchozí zkušenosti z výrobní pozice či vzdělání technického charakteru jsou velkou výhodou
  • nechybí Vám manuální zručnost
  • umíte být samostatný, ale zároveň nemáte problém vyjít s ostatními členy týmu

Koho hledáme

Jaká Vás za odvedenou práci čeká odměna?

  • docházkový bonus 2800,-
  • nadstandardní příplatky: 50% přesčas, 20% noční, 25% práce o víkendech
  • samozřejmostí jsou stravenky, které lze využít ve firemní kantýně
  • abyste si po práci dostatečně odpočinuli, budete mít k dispozici 5 týdnů dovolené
  • do práce Vás z centra doveze firemní autobus
  • a samozřejmě mnoho dalších odměn, které Vám rádi představíme osobně

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte, a ozvěte se nám pomocí nahlašovacího formuláře, budeme Vás kontaktovat!