pracovník příjmu, 3 směny - až 32.000kč - do kmene, medlov

kontakt
lucie procházková - 778882087, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
medlov, jihomoravský kraj
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/106/08/2020/LP - t-2476

popis pracovní pozice

Firma se sídlem u Brna - (cca 20 km směr Pohořelice) hledá kolegy do svého týmu.

Výroba je zaměřena na zpracovávání živočišných produktů.

Jedná se o pozici vhodnou pro fyzicky zdatné !

Informace o pozici:

Pracovník příjmu

  • řidičský průkaz sk. B, zkušenost s VZV !nutnostní!, práce i v chladnějším prostředí, manipulace s těžkými břemeny, dozor nad příjmem zboží, zaskladňování

co vám nabídneme

Mzda:

  • 29.000,- až 32.000,- dle schopností

Směnnost:

  • třísměnný provoz
  • 8 hodinové směny Po - Pá
  • vyjímečná směna v sobotu

Benefity:

  • pravidelné navyšování mezd (dle pracovního nasazení)
  • 13. a 14. mzda (v červnové mzdě + listopadové mzdě) - závisí na ekonomických výsledcích
  • + 2000,-/měsíc v případě nemarodění
  • 5 týdnů dovolená
  • po odpracovaných 2 letech odměna 10.000,-
  • příspěvek na jídlo (možnost výběru ze 4 variant obědů)
  • zajišťování potřebných kurzů

co od vás očekáváme

  • průkaz na VZV
  • fyzická zdatnost nezbytná
  • práce ve stoje - fyz. stav v pořádku
  • samostatnost na své pozici vyžadována
  • dodržení požadovaných zkušeností v rámci specifikace pozic

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.