pracovník přípravy na lakování - brno - 11hod. směny - až 33.000,-

kontakt
lucie procházková - 778882087, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
brno, jihomoravský kraj
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/53/09/2020/LP - t-2443

popis pracovní pozice

Hledáte práci na nepřetržitý provoz, ovšem na 11 hod. směny? 6:00 - 17:00, 19:00 - 6:00.

Je pro Vás zajímavá lokalita Modřice?

Do našeho týmu hledáme nové kolegy na pozici přípravář lakovny.

Vaším úkolem bude příprava, tmelení a broušení dveřních křídel před lakováním. Jedná se o celkovou přípravu na mokré lakování.

co vám nabídneme

  • mzdu až 33.000,-
  • Důkladné zaškolení
  • Stravenky a závodní kantýna v budově
  • 25 dnů dovolené
  • Nadstandardní příplatky
  • Zvýhodněné mobilní tarify - i pro rodinné příslušníky
  • Systém Cafeterie (v lékárně, na sporty, cestování či jiné aktivity)
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Pravidelně sportovat můžete s kartou Active Pass
  • Firemní autobus z centra Brna. Není potřeba si dokupovat zóny mimo Brno.
  • Jistota a stabilní práce

co od vás očekáváme

  • Vyučení v technických oborech (truhlář, zámečník, ...) nebo odpovídající zkušenosti
  • Manuální zručnost
  • Praxe v oboru - broušení ručními bruskami, tmelení, pomocné lakýrnické práce - výhodou
  • Znalost čtení strojírenské výkresové dokumentace
  • Chuť pracovat a zájem učit se novým věcem
  • Samostatnost, proaktivita

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.