pracovník skladu - 2 směny - do kmene - modřice, brno

kontakt
lucie procházková - 778882087, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
brno, jihomoravský kraj
obor
Doprava, logistika a zásobování
referenční číslo
/51/09/2020/LP - t-2441

popis pracovní pozice

Máte zkušenost s prací ve skladu?

Hledáte práci na 2 směny?

Lokalita Modřice je pro Vás zajímavá?

Do našeho týmu hledáme nové kolegy na pozici Operátor expedice. Vaším úkolem bude balení hotových produktů a příprava k expedici.

Budete:

  • Balit hotové výrobky a materiál
  • označovat zabalené zboží průvodní dokumentací
  • Připravovat zboží k nakládce

co vám nabídneme

  • mzdu až 27.000,-
  • Důkladné zaškolení
  • Stravenky a závodní kantýna v budově
  • 25 dnů dovolené
  • Nadstandardní příplatky
  • Zvýhodněné mobilní tarify - i pro rodinné příslušníky
  • Systém Cafeterie (v lékárně, na sporty, cestování či jiné aktivity)
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Pravidelně sportovat můžete s kartou Active Pass
  • Firemní autobus z centra Brna. Není potřeba si dokupovat zóny mimo Brno.
  • Jistota a stabilní práce

co od vás očekáváme

  • Výuční list/ SŠ vzdělání
  • Výhodou je předchozí praxe v odvětví expedice, balení, skladu, logistiky...
  • Zkušenost s obsluhou manipulační techniky (například VZV)
  • Znalost práce na PC: Excel, SAP výhodou
  • Samostatnost, pečlivost, aktivní přístup k práci

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.