pracovník technického odbavení letadel - 150 kč/hod, praha

kontakt
petra tyrnerová, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
praha, hlavní město praha
obor
Doprava, logistika a zásobování
referenční číslo
/56/01/2020/KB - t-1764

popis pracovní pozice

Láká Vás různorodá práce v prostředí mezinárodního letiště? Máte svaly a rádi je občas v zaměstnání procvičíte? Právě teď hledáme nové posily na pozici Ramp agent na Letišti Václava Havla v Praze. Potřebujete pouze řidičské oprávnění (alespoň typu B), všechno ostatní vás naučíme.

Co Vás čeká:

Budete se starat o technické odbavení a nakládku letadel včetně jejich údržby a servisu. Práce je různorodá a všechno Vás hravě naučíme během vstupních školení.

Čeká vás zejména:

  • nakládání/vykládání zavazadel, zboží, poštovních zásilek z letadel
  • technické odbavení letadel
  • obsluha vozíků se zavadly
  • zásobování letadel včetně doplnění paliva, občerstvení
  • údržba letadel a servisní činnost
  • práce v třídírně zavazadel

Dlouhodobou práci na hlavní pracovní poměr na Letišti Václava Havla v Ruzyni. Musíme pokrýt dobu všech odletů, a proto se pracuje na směny se střídáním dlouhého a krátkého týdne. Týdenní hodinová náplň je zkrácená (36,25 hod/týdně), abyste měli dostatek času i na rodinu, koníčky a soukromý život.

  • stabilní dlouhodobou spolupráci
  • pracovní úvazek formou HPP (případně i DPČ)
  • nepřetržitý směnný provoz (36,25 hod/týdně)
  • krátký/dlouhý týden - a tedy více času na odpočinek ve volných dnech
  • příplatky za přesčasy, víkendy, svátky
  • možnost rozšíření skupiny řidičského oprávnění
  • kvalitní vstupní zaškolení
  • odpočinková místnost pro pauzy mezi odlety
  • pracovní oblečení
  • možnost nástupu IHNED

co od vás očekáváme

Předchozí zkušenosti nejsou potřeba, ale bez řidičského průkazu to nepůjde. Máte navíc řidičské oprávnění skupiny C, CE? Ještě lepší! Ozvěte se ale, i pokud C nebo CE nemáte, podpoříme vás, abyste si je mohli v průběhu zaměstnání dodělat.

Budete potřebovat:

  • výuční list
  • řidičský průkaz skupiny B
  • řidičský průkaz skupiny C, CE - VÝHODOU
  • dobrý zdravotní stav a fyzická zdatnost
  • čistý trestní rejstřík podmínkou

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.