pracovník ve výrobě - chemické vzdělání - vhodné i pro absolventy, praha

kontakt
gabriela potůčková - 1, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
praha, hlavní město praha
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/51/11/2020/GP - t-2689

popis pracovní pozice

Jste absolvent SŠ/VŠ v oblasti chemie? Chcete začít kariéru v mezinárodní společnosti, která nabízí práci na 37, 5 hodin týdně, zajímavý plat a bonusy.

Čekat Vás bude pestrá a zajímavá náplň práce. Zejména pak:

  • technická kontrola výroby
  • evidence realizované výroby
  • plnění a obsluha tlakových nádob a plynných směsí

co vám nabídneme

  • 5 týdnů dovolené
  • lákavé finanční ohodnocení, bonusy a odměny
  • mezinárodní společnost se stabilním zázemím v ČR
  • zdravotní volno 4 dny
  • příspěvek na životní pojištění
  • zkrácenou pracovní dobu 37, 5 hodin
  • měsíční mzdu 28 000 Kč plus bonusy
  • roční bonus až 20 000 Kč plus 13. mzdu

co od vás očekáváme

  • minimálně SŠ vzdělání - chemický směr
  • znalost práce na počítači
  • základy angličtiny
  • ochotu se učit, pečlivost, snahu dotáhnout svěřené úkoly do zdárného konce
  • možnost nastoupit v lednu 2021

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.