pracovník výroby suchého ledu (13. plat), praha

kontakt
matěj červinka - 777356064, randstad hr solutions
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
praha, hlavní město praha
obor
Chemický průmysl
referenční číslo
/24/06/2021/MČ - t-3508

popis pracovní pozice

Do výrobny hledáme zaměstnance na HPP. Čeká Tě práce v kolektivu pořádných chlapů, pozitivní atmosféra na pracovišti, rozumné platové ohodnocení a jídelna přímo v komplexu se super cenami.

Co bude Tvou náplní práce:

  • obsluha výrobníků,
  • kontrola kvality výrobků a strojů.
  • vedení evidence závad,
  • manipulace s výrobky.

co vám nabídneme

  • rozumné mzdové ohodnocení + příplatky nad zákonný rámec,
  • 25 dní dovolené,
  • zkrácenou pracovní dobu (směna trvá 7,5 hodiny),
  • závodní jídelnu,
  • nástup možný ihned.

co od vás očekáváme

  • dobrý zdravotní stav,
  • fyzickou zdatnost,
  • průkaz na VZV výhodou, nikoliv však podmínkou,
  • samostatnost, spolehlivost, dochvilnost, zručnost, to vše je výhodou.

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.