pracovník zákaznické podpory s aktivní angličtinou, brno

kontakt
veronika michaličková - 777495010, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
brno, jihomoravský kraj
obor
Administrativa
referenční číslo
/95/04/2020/VM - t-2202

popis pracovní pozice

Hledáte novou pracovní výzvu, kde byste komunikovali v angličtině? Jste zákaznicky orientovaní, snadno dokážete najít to nejlepší řešení a poradit si? Skvělé, pokud Vám nebude vadit práce na směny, které jsou však náležitě ohodnoceny, pak určitě čtěte dále!

jaká je náplň práce:

• vyřizovat telefonní požadavky zahraničních zákazníků

• umět rychle reagovat a být schopen najít to nejlepší řešení daného problému (většinou problémy technického směru)

• být prvním kontaktem pro zákazníka na lince, která na funguje na směny

co vám nabídneme

• 5 týdnů dovolené

• stravenky

• finanční příplatky za práci na směny

• roční bonusy

• příspěvek na penzijní připojištění

• cafeteria systém odměn

• zaměstnanecké slevy v rámci Campus Square

co od vás očekáváme

• pokročilá úroveň angličtiny (B2-C1) - výborný mluvený projev

• prozákaznický přístup, skvělé komunikační dovednosti a orientace na řešení problémů

• výhodou je zkušenost na pozicích jako je zákaznická podpora, telefonní operátor, IT podpora či technický background

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat na veronika.michalickova@randstad.cz.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.