pracuj ve výrobě na 2 nebo 3 směny, až 27.500,- (i brigáda), brno

kontakt
lucie procházková - 778882087, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
brno, jihomoravský kraj
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/90/05/2020/LP - t-2169

popis pracovní pozice

Hledáte práci v čistém a tichém prostředí?

Jste rádi, když nejste celý den na nohou, ale můžete se chvíli i posadit?

Máte dobrý zrak a manuální zručnost na drobnou práci?

Hledáme pracovníky na 2 nebo 3 směny na montáž a obsluhu strojů.

Nyní náborový bonus 17.000Kč

Nově navýšené mzdy:

2směny až 25.000,–

3směny až 27.500,–

Možnost i brigády na 3 měsíce. Podmínka chodit 5 dnů v týdnu, alespoň po dobu jednoho měsíce.

co vám nabídneme

Extra příplatek za práci ve 3 směnném provozu – 1.500Kč

Možnost brigády za 120kč/hod.

25 dnů dovolené

celkem 40 minut přestávka

Příspěvek na závodní stravování (pro Vás obědy od 26Kč)

Čtvrtletní odměny a bonusy

Čisté, tiché a bezprašné pracovní prostředí

Výborná dopravní dostupnost (zastávka autobusu přímo u zaměstnaneckého vchodu do areálu)

Možnost pracovat na stejné směně s vašim známým nebo rodinným příslušníkem

Nadstandardní příplatky

Hlídané parkoviště v areálu společnosti

nástupní bonus 17.000,– rozpočítaný do prvních 4měsíců

co od vás očekáváme

  • Manuální zručnost - drobnější práce
  • Dobrý zrak
  • Schopnost práce v kolektivu
  • Umět pracovat podle manuálu
  • nástup možný ihned nebo dohodou

Pokud vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "přihlásit se teď".  Potkáme se osobně a ukážeme si, jak práce vypadá a o čem to je.

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.