předvánoční brigáda, praha

kontakt
petra procházková 770 112 252, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
praha, hlavní město praha
obor
Vydavatelství, tisk a polygrafie
druh práce
dočasný úvazek
referenční číslo
/27/10/2018/HŠ - t-598
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Německá společnost sídlící v Praze hledá do svého kolektivu brigádníky, kteří by se podíleli na výrobě vánočních fotodárků – kalendářů, fotoknih, obrazů a jiných produktů. Práce je rozmanitá, uplatnění tak najde zdatný muž i pečlivá žena. Se vším ti navíc pomůže stálý zaměstnanec, který tě zaškolí.

Co Vám nabídneme

Ani u nás se to neobejde bez směn, jelikož chceme vše stihnout včas.

 Pracujeme tedy od pondělí do pátku v ranních, odpoledních a občas i nočních směnách.

Hezké, čisté zázemí ve vytápěné hale.

Odměnou za práci ti bude mzda 130 Kč/hod.

Vyplacení části prosincové výplaty JEŠTĚ PŘED SVÁTKY.

Co od vás očekáváme

Práce je rozmanitá, uplatnění tak najde zdatný muž i pečlivá žena. Se vším ti navíc pomůže stálý zaměstnanec, který tě zaškolí.

Požadujeme:

  • zodpovědnost a pečlivost – budeš se přeci jen podílet na výrobě dárků.
  • Flexibilnost

Jak se přihlásit

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.