pricing manager (praha/remote, aj)

kontakt
veronika michaličková - 777495010, randstad hr solutions
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
praha, hlavní město praha
obor
Ekonomika a podnikové finance
referenční číslo
/48/03/2021/VM - t-3151

popis pracovní pozice

Máte již za sebou několik let praxe v oblasti financí? Jste analytický typ s pokročilou znalostí finančního modelování, kvantitativních metod a perfektní znalostí Excelu pro tvorbu složitějších cenových modelů? Nabízíme možnost pracovat v rámci kanceláře v Praze, ale také remote odkudkoliv z České republiky. Pokud již máte zkušenost z větších projektů/korporátního prostředí a láká Vás pracovat v mezinárodní farmaceutické společnosti, pak nám o sobě určitě dejte vědět!

co bude náplní Vaší práce?

• vytváření komplexních cenových modelů, zpracování ad hoc požadavků, které vyžadují sběr, analýzu a reporting dat

• správa cenových modelů

• spolupráce s kolegy napříč odděleními (Pricing Lead, Program Leads, Service Delivery tým či finance)

• výpočet ceny pro konkrétní požadavky podle stanoveného cenového modelu

• spolupráce s financemi na vývoji, implementaci a udržování cenové politiky

• identifikace příležitostí ke zlepšení cen, návrhy inovativních řešení

• ad hoc požadavky nebo analýzy (benchmarking, P&L analýzy, procesy interního auditu,..)

co vám nabídneme

• stravenky

• 5 týdnů dovolené (1 další den po 2 letech)

• 2 x 2 sick days

• program "Fishing for friends" - náš program doporučení

• poukazy k životním událostem (narozeniny, svatba, narození dítěte)

• multisport karta

• možnost profesního růstu

• školení/kurzy

co od vás očekáváme

• alespoň 5 let zkušeností na pozici v oblasti financí, pricing/commercial, business nebo development

• pokročilá znalost finančního modelování, znalost kvantitativních metod

• VŠ vzdělání (Bc., Mgr.) ve finanční, ekonomické či obchodní oblasti

• prokazatelné zkušenosti s datovými modely a pokročilá úroveň práce v Excelu (vytváření komplexních cenových modelů, zpracování ad hoc požadavků, které vyžadují sběr, analýzu a reporting dat)

• výhodou je zkušenost s řízením/koordinací projektu

• AJ (alespoň B2) - denní komunikace (slovem i písmem)

Pokud vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "přihlásit se teď". Budu Vás informovat o dalším průběhu.

Máte nějaké doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat na veronika.michalickova@randstad.cz.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.