přijďte si k nám vybrat práci - operátorské pozice, opava

kontakt
markéta kubelová +420 775 430 387, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
opava, moravskoslezský kraj
obor
Auto - moto
referenční číslo
/3/04/2018/VŠ - t-1405

popis pracovní pozice

Léto končí! Přijďte si k nám vybrat práci. Ušijeme Vám pracovní pozici na míru. Nabízíme Vám operátorské pozice v automobilovém, potravinářském a strojírenském průmyslu. HPP i brigády v Opavě se spoustou zaměstnaneckých výhod a benefitů. U nás si vyberete!

  • různorodé manuální činnosti ve výrobě
  • kompletování, montáž výrobku
  • balení, příprava na expedici
  • 3 směnný provoz (ranní, odpolední a noční) nebo nepřetržitý (denní a noční)

co vám nabídneme

  • mzda 19 000 - 23 000,- hrubého
  • příspěvek na stravu
  • 5 dnů volna navíc
  • výrobky za symbolické ceny
  • brigáda i HPP
  • u některých pracovních nabídek nástupní bonus až 10 000 Kč

co od vás očekáváme

  • ochotu pracovat na směny
  • dobrý zdravotní stav
  • čistý trestní rejstřík
  • věk min. 18 let

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.