přijmeme nové parťáky do žatce, žatec

kontakt
lucie pechová, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
žatec, ústecký kraj
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
6291
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Ahoj, jmenuji se Lucie, pracuji pro světovou dvojku – Randstad a ráda bych Ti představila aktuální otevřenou pozici na průmyslové zóně Triangle.

 Přední výrobce kovových části v automobilovém průmyslu v Žatci hledá nové kolegy do týmu.  Rádi Tě přivítáme mezi nás, pokud jsi šikovný, pracovitý a je na Tebe spolehnutí. Práce je vhodná pro muže. Zkušenosti z výrobního závodu by se hodily, ale pokud je nemáš, nevadí, rádi Tě všechno naučíme! :)

Pracujeme na 8 hodinové směny ve třísměnném provozu nebo na 12 hodinové v nepřetržitém provozu. Pracanty u nás umíme odměnit. Základní mzda 17.000,- Kč je jistota, a pokud chceš víc, máme připravenou bonusovou složku až do výše 4.000,- Kč. + dovednostní bonus až 3.000,- Kč. Je jenom na Tobě, jestli bonus získáš celý nebo ne. Příplatky za přesčas  50%. Příplatky za práci v noci a o víkendech jsou samozřejmostí.

Ti, co jsou majitelé vozidla, můžou využít naše parkoviště. Jinak můžeš využít městskou linku, která k nám jezdí ze všech směrů a do výplaty Ti přihodíme až 1 000,- Kč za dopravu.  O pauze můžeš využít naší jídelnu. Na výběr bude z několika jídel za super nízké ceny, protože víc jak půlku budeme platit my.

Víme, že začátky nejsou nikdy lehké a proto Tě pořádně proškolíme a ukážeme Ti co a jak. Pokud něco nepůjde hned, nevadí. Zkušenější kolega Ti poradí nebo si vyzkoušíš jinou pozici.

Těšíme se na Vaše reakce.