přišli jste nyní o příjem, přivydělejte si v potravinářství! nástup ihned, opava

kontakt
markéta kubelová - 775 430 387, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
opava, moravskoslezský kraj
obor
Výroba a průmysl
druh práce
dočasný úvazek
referenční číslo
/2/04/2018/VŠ - t-2019

popis pracovní pozice

Přišli jste vlivem aktuální situace o výdělek nebo jeho část? U nás si můžete dočasně přivydělat a pokud se vám bude práce líbit, rádi vás uvítáme i do našeho stabilního týmu.  Budete se podílet na výrobě sušenek Oreo, Milka, BeBe, Belvita, Fidorka, Kolonáda a další pro celý svět.

Ochranné pracovní pomůcky jsou na směnách zajištěny.

  • nepřetržitý provoz nebo 3 směnný provoz
  • kontrola kvality produkce
  • balení výrobků a obsluha výrobní linky
  • sbírání výrobků
  • čištění výrobních linek
  • doplňování obalů

co vám nabídneme

  • průměrná mzda 135-155 Kč/hod hrubého
  • dlouhodobá spolupráce
  • dotované stravování a nápoje (30 Kč/jídlo)
  • každý rok v dubnu navýšení mzdy

co od vás očekáváme

  • vše potřebné vás naučíme, předchozí zkušenosti nejsou potřeba
  • vhodné pro absolventy
  • výborný zdravotní stav
  • ochotu pracovat ve směnném provozu, dojezd na směny
  • věk min. 18 let
  • čistý trestní rejstřík

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.