procesní inženýr, dubí

kontakt
michaela beránková, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
dubí, ústecký kraj
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
8913
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Pro mezinárodní výrobní společnost v Ústeckém kraji hledáme vhodného zodpovědného a spolehlivého kandidáta/ku na pozici Procesního inženýra / Technologa. Pozice je vhodná i pro absolventy.

Náplň práce:

  • zlepšování technologie výrobních procesů,
  • vývoj nových produktů a inovace stávajících výrobků,
  • částečně tvorba výkresů nových výrobků,
  • CNC programy,
  • dohled nad počátkem výroby nových výrobků

Nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení,
  • zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, dotované stravování, příspěvky do PP, aj.),
  • profesní rozvoj a vzdělávání,
  • přátelské prostředí a tým

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání technického směru – možno i absolvent,
  • orientace v technické dokumentaci,
  • komunikativní znalost AJ, NJ výhodou,
  • znalost programů (AutoCad, Inventor podmínkou), MS Office,
  • spolehlivost, zodpovědnost
  • řidičský průkaz sk. B

Místo výkonu práce: okres Teplice

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis.

Kontakt: Michaela Beránková / michaela.berankova@randstad.cz